

Підшипник маточини MAN F2000 (вир-во SKF) VKHB2293
3 855 ₴
3 469,50 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6287448744-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Підшипник маточини MAN F2000 (вир-во SKF)

КОД ТОВАРУ
6287448744

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
VKHB2293
(SKF)
| Характеристика |
|
|
| Підшипники, ущільнювачі |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки, мм |
|
|
| Висота упаковки, мм |
|
|
| Довжина упаковки, мм |
|
|
| Вага [кг] |
|
|
| Внутрішній діаметр [мм] |
|
|
| Зовнішній діаметр [мм] |
|
|
| Ширина [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| DT | 360036 | FAG | 201010 | FAG | 565796 |
| FEBI BILSTEIN | 48391 | MAN | 06324890065 | MAN | 06324890066 |
| MAN | 81934206050 | MEC-DIESEL | 642700 | NTN-SNR | HDB204 |
| NTN/SNR | HDB204 | SKF | VKHB2293 | Stellox | 8440414SX |
| TIMKEN | SET1332 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Підшипник MAN F 2000 | Підшипник MAN L 2000 | Підшипник MAN M 2000 L |
| Підшипник MAN M 2000 M | Підшипник Mercedes-Benz COUPE (W111) | Підшипник Mercedes-Benz C-CLASS (W202) |
| Підшипник Mercedes-Benz SL купе (C107) | Підшипник Mercedes-Benz CABRIOLET (W111) | Підшипник Mercedes-Benz G-CLASS (W463) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKHB2293 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 50 мм |
| Внутрішній діаметр | 65 мм |
| Зовнішній діаметр | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 2,180 |
| Висота упаковки, мм | 50 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 65 |
| Довжина упаковки, мм | 130 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 120 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6287448744 |
| Підшипники, ущільнювачі | Підшипники |
| Ширина [мм] | 50 |
| Ширина паковання, мм | 130 |
| код УКТЗЕД | 8482200000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 469,50 ₴



