Шина з/х 7.00-12 GripKing 6 сл 83A6 TT (SpeedWays)
3 317 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: T296120
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Шина з/х 7.00-12 GripKing 6 сл 83A6 TT (SpeedWays), Преміум шини!!!
Параметри: 63*17
Підвищена конструктивна міцність покришки досягається за рахунок посилення боковин і брекера, а невисока ціна - за рахунок виробництва в Індії. Шини придатні для екскаватор, трактор, навантажувач.Підвищена міцність обумовлена роботою під навантаженням. Шини відрізняються високою продуктивністю і підвищеною зносостійкістю і сконструйовані спеціально для важких машин, що працюють у важких умовах. Високі грунтозацепи розташовані під кутом 45 градусів відмінно самоочищаються і забезпечують високе зчеплення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Speedways |
| Країна виробник | Індія |
| Вид шини | Діагональна |
| Індекс навантаження шини | 83 |
| Індекс швидкості | A6 |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Посадковий діаметр шини | 12" |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Тип | Камерна "TT" |
| Ширина шини | 7" |
| Тип шини для спецтехніки | Пневматична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Вісь | Провідна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 317 ₴



