Сальник маточини (вир-во Corteco) 12017196B
1 550 ₴
1 395 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4487150107-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Сальник маточини (вир-во Corteco)

КОД ТОВАРУ
4487150107

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
12017196B
(Corteco)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки, мм |
|
|
| Висота упаковки, мм |
|
|
| Довжина упаковки, мм |
|
|
| Внутрішній діаметр 1 [мм] |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Зовнішній діаметр 1 [мм] |
|
|
| Висота 1 [мм] |
|
|
| Зовнішній діаметр 2 [мм] |
|
|
| Висота 2 [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ALON | TR2503004 | Automotive RYME | 17520 | Automotive RYME | 17521 |
| Automotive RYME | 17522 | Automotive RYME | 17562 | AXUT | GP018006 |
| Corteco | 12017196B | FRUEHAUF | AJA0564001 | MEC-DIESEL | 520694 |
| Stellox | 8101003SX | Stellox | 8101010SX |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12017196B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | NBR |
| Висота | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 152.6 мм |
| Внутрішній діаметр | 108 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 0.39000 |
| Висота 1 [мм] | 15 |
| Висота 2 [мм] | 16,5 |
| Висота упаковки, мм | 15 |
| Внутрішній діаметр 1 [мм] | 108 |
| Довжина упаковки, мм | 170 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 152,6 |
| Зовнішній діаметр 2 [мм] | 160 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 4487150107 |
| Ширина паковання, мм | 170 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 395 ₴



