Акумулятор 100Ah-12v DECARO PROFI (353х175х190), R, EN850 6СТ-100 (0)
5 073 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 52371146625FP
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
bvd_ggl
Акумулятор 100Ah-12v DECARO PROFI (353х175х190), R, EN850

КОД ТОВАРУ
52371146625

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
6СТ-100 (0)
(DECARO)
| Характеристика |
|
|
| Полярність |
|
|
| Ємність |
|
|
| Пусковий струм |
|
|
| Тип корпусу |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Термін гарантії, міс. |
|
|
| Напруга [В] |
|
|
| Довжина [мм] |
|
|
| Висота [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BENTLEY | 000915105CE | BENTLEY | 3D0915105G | BMW/MINI | 61217575575 |
| BMW/MINI | 61217578147 | BMW/MINI | 61216919342 | BMW/MINI | 61210430956 |
| BMW/MINI | 61217555285 | BMW/MINI | 61216924023 | BOSCH | 0092S50130 |
| DECARO | 6СТ1000 | DECARO | 6СТ100AЗЕ0 | ENERGIZER | 600402083 |
| EXIDE | EA1000 | EXIDE | EL1000 | JAGUAR | CPLA10655CA |
| JAGUAR | BH4210655BA | LOXA | T6104 | MERCEDES-BENZ | A0055412501 |
| MERCEDES-BENZ | A0045414601 | PORSCHE | 95561109200 | PORSCHE | 5GM915105AC |
| PORSCHE | 7PP915105 | PORSCHE | 95561108500 | RENAULT | 7711419086 |
| RENAULT | 7711423286 | ROLLS-ROYCE | 61210147397 | ROVER | YGD000230 |
| ROVER | 61216915739 | VAG | 4F0915105E | VAG | 3D0915105A |
| VAG | 8K0915105E | Varta | 600402083 | Varta | 6004020833162 |
| Voltmaster | 61047 | VOLVO | 30772230 | VOLVO | 30695142 |
| VOLVO | 30695118 | VOLVO | 30772233 | VOLVO | 30772239 |
| VOLVO | 30772240 | VOLVO | 30745778 | VOLVO | 30696118 |
| VOLVO | 30772243 | VOLVO | 30772229 | VOLVO | 30745777 |
| Дорожная карта | 6СТ100A1Е0 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6СТ-100 (0) |
| Виробник | Decaro |
| Країна виробник | Словенія |
| Вага | 24.5 кг |
| Висота | 190 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 353 мм |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Пусковий струм | 850 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Тип запчастини | Аналог |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 073 ₴



