

Сайлентблок 30х65х122 ресори SCANIA 3,4,P,G,R,T Series (вир-во Sampa) 040.016
653 ₴
522,40 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 69001024559-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок 30х65х122 ресори SCANIA 3,4,P,G,R,T Series (вир-во Sampa)

КОД ТОВАРУ
69001024559

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
040.016
(SAMPA)
| Характеристика |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Длина упаковки |
|
|
| Код ТНВЭД |
|
|
| Вес (кг) |
|
|
| Внутренний диаметр |
|
|
| Страна производства |
|
|
| Внешний диаметр [мм] |
|
|
| Висота [мм] |
|
|
| Базовая ед. |
|
|
| Вес [кг] |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| APPLUS | 22739AP | AUGER | 51762 | AUGER | 53990 |
| AUGER | 52291 | AUGER | 52294 | AUGER | 1762 |
| Automotive RYME | 322022 | AYD | 7611628 | AYD OE - Excellence | 7611628 |
| CASALS | 6355 | CASALS | 7611 | CUYMAR | 3810004 |
| CUYMAR | 3810003 | DT | 125005 | DT | 125481 |
| ELPI | LP2053345 | FEBI BILSTEIN | 05926 | MEYLE | 8340320008 |
| OREX | 530002 | PE Automotive | 12401400 | PE Automotive | 12401400A |
| PE Automotive | 12402110A | PE Automotive | 12402110 | RIDER | RD190450 |
| ROSTAR | 1801362710 | ROTA | 2098589 | RYME | 322022 |
| SAMPA | 040504 | SAMPA | 040572 | SAMPA | 040016 |
| SAMPA | 040507 | SAMPA | SA040016 | SCANIA | 1362710 |
| SCANIA | 0255669 | SCANIA | 255669 | SCANIA | 445589 |
| SCANIA | 2556694 | SCANIA | 0445589 | SEM | 7921 |
| SEM | 10435 | SIDEM | 62270 | SIDEM | 62272 |
| Stellox | 8408001SX | Templin | 041103000740 | Templin | 041103000741 |
| Templin | 209903000741 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 040016 |
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Висота | 122 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Діаметр зовнішній | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова од. | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 4,99 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 65 |
| Внутрішній діаметр | 30 |
| Висота [мм] | 122 |
| Висота паковання | 60 |
| Довжина паковання | 30 |
| Код ТНВЕД | 4016995290 |
| Код товару | 69001024559 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина паковання | 120 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 522,40 ₴



