Шина 9,5-32 8нс R1 В-110 з камерою (Armour)
9 951 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TKN1991
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
На відмінну шину ― відмінний попит!
Шина 9,5-32 для сільгосптехніки 8сн R1 B-110 з камерою без ободной стрічки.
Armour -кращий вибір для спецтехніки! Виробництво шин Armour налагоджено за держзамовленням КНР! Ідеальне співвідношення ціни та якості. Компанія ВВ-ТАЙМ рекомендує шини Armour!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Armour |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 32" |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Вид шини | Діагональна |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Тип | Камерна "TT" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Навантаження на одну покришку | 1250 кг |
| Застосовність: | Т-25, Т-16, ХТЗ-2511, ХТЗ 3510-03, ХТЗ 3510-23 трактор Беларус-1221 (МТЗ-1221), ВТЗ-2032А, МТЗ-1523 сівалка Червона зірка Астра СЗТ 3,6 А,обприскувач ОПШ 2000 |
| Ширина шини | 9.5" |
| Додаткові характеристики | |
| Вісь | Провідна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 951 ₴








