Фільтр повітряний Volvo (вир-во Hengst) E1024L01
3 269 ₴
2 942,10 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 69001076-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Фільтр повітряний Volvo (вир-во Hengst)

КОД ТОВАРУ
69001076

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
E1024L01
(HENGST FILTER)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
Фільтр повітряний Volvo (вир-во Hengst)
Вставка E1024LS (к. 69001077)
E1024L = E1024L01
| Характеристика |
|
|
| Негабарит |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки, мм |
|
|
| Висота упаковки, мм |
|
|
| Довжина упаковки, мм |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ALCO FILTER | S280 | ALCO FILTER | MD7880 | BOSCH | 0986626798 |
| BOSCH | F026400535 | BOSS FILTERS | BS01102 | CLEAN FILTERS | MA3441 |
| DENCKERMANN | A149005 | DONALDSON | P951102 | Donaldson-AU | P951102 |
| DT | 214735 | FEBI BILSTEIN | 47531 | FEBI BILSTEIN | 173607 |
| FI.BA | FC548 | FI.BA filter | FC548 | FIL FILTER | HP2698R |
| FIL FILTER | HP2698 | FILTRON | AM4429 | FLEETGUARD | AF27970 |
| FLEETGUARD | AF27834 | GCG TURBOS AUSTRALIA | RYHDA6027 | HENGST FILTER | E1024L01 |
| HENGSTENBERG | E1024L01 | HIFI FILTER | SA17431 | KLAXCAR FRANCE | FA293z |
| KNECHT | LX3141 | KOLBENSCHMIDT | 50014658 | LEINA | QF36A00096 |
| M-Filter | A887 | MagnetiMarelli | 154705992920 | MAHLE | LX3141 |
| MANN-FILTER | C3314601 | MANN-FILTER | C331460 | MASTER-SPORT | 3314601LFPCSMS |
| MECAFILTER | FA3475 | MECAFILTER | FJ3475 | METAL LEVE | LX3141 |
| MEYLE | 5340410008 | MISFAT | R544 | MISFAT | KITR544R545 |
| POLCAR | BSF026400535 | PZL Filters | WA201360S | PZL SEDZISZOW | WA201360S |
| RENAULT | 7421243188 | RIDER | RD1297 | RYCO | HDA6027 |
| SAKURA | A71400 | SAKURA | A71420S | SAKURA Automotive | A71400 |
| SAKURA Automotive | A71420S | SCT | SB2901 | SCT Germany | SB2901 |
| Sofima | S7A03A | SogefiPro | FLI9326 | Stellox | 8220480SX |
| STEP FILTERS | AE46762 | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0314036 | UFI | 27A0300 |
| UNIFLUX FILTERS | XA3120 | VOLVO | 21243188 | VOLVO | 21834205 |
| VOLVO | 21115483 | WIX FILTERS | 93372E | Вироока ЧП | A887 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Volvo FH |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1024L01 |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 332 мм |
| Внутрішній діаметр | 211 мм |
| Висота | 416 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 4.13000 |
| Висота упаковки, мм | 340 |
| Довжина упаковки, мм | 440 |
| Імпортований | Да |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 69001076 |
| Негабарит | Негабарит |
| Ширина паковання, мм | 340 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 942,10 ₴



