

Втулка 24*62*106 ресори MB Actros,Atego,Axor (вир-во Sampa) 011.148
686 ₴
617,40 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 64001098520-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка 24*62*106 ресори MB Actros,Atego,Axor (вир-во Sampa)

КОД ТОВАРУ
64001098520

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
011.148
(SAMPA)
| Характеристика |
|
|
| Код ТНВЭД |
|
|
| Базовая ед. |
|
|
| Внутренний диаметр |
|
|
| Страна производства |
|
|
| Висота [мм] |
|
|
| Вес (кг) |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Вес [кг] |
|
|
| Внешний диаметр [мм] |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Длина упаковки |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| APPLUS | 26112AP | AUGER | 67933 | AUGER | 51219 |
| AUGER | 1219D | AYD OE - Excellence | 7615001 | Bergkraft | BK2200821SP |
| CASALS | 7487 | CASALS | 7726 | CUYMAR | 3808885 |
| DT | 480425 | FEBI BILSTEIN | 14889 | GKN | 50408 |
| MERCEDES-BENZ | A0003251385 | MERCEDES-BENZ | A0003250785 | MERCEDES-BENZ | A0003250885 |
| MERCEDES-BENZ | A0003250285 | MEYLE | 0340320089 | OREX | 132104 |
| PE Automotive | 01429300A | RIDER | 190380 | ROTA | 2058117 |
| S-TR | STR120334 | SAMPA | 010760 | SAMPA | 011148 |
| SEM | 1007 | SIDEM | 50173 | SPIDAN CHASSIS PARTS | 50408 |
| Stellox | 8408143SX | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0130134 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 011148 |
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Висота | 106 мм |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова од. | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 5,55 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 62 |
| Висота [мм] | 106 |
| Висота паковання | 60 |
| Довжина паковання | 60 |
| Код ТНВЕД | 4016995290 |
| Код товару | 64001098520 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина паковання | 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 617,40 ₴



