


Акумулятор 45Ah-12v Exide EXCELL(234х127х220),R,EN300 Азія тонк.клеми EB456
3 255 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5237607300FP
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
bvd_ggl
Акумулятор 45Ah-12v Exide EXCELL(234х127х220),R,EN300 Азія тонк.клеми

КОД ТОВАРУ
5237607300

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
EB456
(EXIDE)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
Акумулятор 45Ah-12v Exide EXCELL(234х127х220),R,EN300 Азія тонк.клеми
Термін гарантії 24 місяці
| Характеристика |
|
|
| Полярність |
|
|
| Ємність |
|
|
| Пусковий струм |
|
|
| Тип корпусу |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Тип кріплення |
|
|
| Термін гарантії, міс. |
|
|
| Напруга [В] |
|
|
| Ємність аккумулятора [А·год] |
|
|
| Довжина [мм] |
|
|
| Виконання осі |
|
|
| Висота [мм] |
|
|
| Виконання відбортування |
|
|
| Тип полюсного виводу |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | 0092S40200 | EXIDE | EB456 | IPSA | TMA45A |
| KAINAR | 0453430110ЖЧ | KAINAR | 062133202021105 | NPS | U540L09B |
| Varta | 545155033 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Акумулятор DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) | Акумулятор DAIHATSU SIRION (M1) | Акумулятор DAIHATSU SIRION (M3_) |
| Акумулятор DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) | Акумулятор DAIHATSU TERIOS (J2_) | Акумулятор DAIHATSU APPLAUSE I (A101, A111) |
| Акумулятор DAIHATSU COPEN (L880_, L881_) | Акумулятор DAIHATSU MATERIA (M4_) | Акумулятор DAIHATSU TERIOS (J1_) |
| Акумулятор DAIHATSU CHARADE I (G10) | Акумулятор DAIHATSU CHARADE II (G11, G30) | Акумулятор DAIHATSU CHARADE IV седан (G203) |
| Акумулятор DAIHATSU GRAN MOVE (G3) | Акумулятор DAIHATSU SPARCAR автобус (S7_) | Акумулятор DAIHATSU SPARCAR фургон (S7_) |
| Акумулятор DAIHATSU YRV (M2) | Акумулятор DAIHATSU APPLAUSE II (A101) | Акумулятор DAIHATSU CHARADE (L2_) |
| Акумулятор DAIHATSU CHARADE III седан (G102) | Акумулятор DAIHATSU EXTOL автобус (S22_, S23_) | Акумулятор Honda JAZZ III (GE_, GG_, GP_, ZA_) |
| Акумулятор Nissan MICRA II (K11) | Акумулятор Subaru REX III | Акумулятор Subaru LIBERO автобус (E10, E12) |
| Акумулятор Subaru REX I | Акумулятор Subaru JUSTY II (JMA, MS) | Акумулятор Subaru JUSTY I (KAD) |
| Акумулятор Subaru REX II | Акумулятор Suzuki WAGON R+ НАКЛОННАЯ ЗАДНЯЯ ЧАСТЬ (EM) | Акумулятор Toyota COROLLA УНИВЕРСАЛ (_E10_) |
| Акумулятор Toyota COROLLA (KE_) | Акумулятор Toyota COROLLA (_E7_) | Акумулятор Toyota COROLLA (_E8_) |
| Акумулятор Toyota COROLLA Liftback (_E10_) | Акумулятор Toyota COROLLA Station Wagon (_E9_) | Акумулятор Toyota COROLLA Наклонная задняя часть (_E7_) |
| Акумулятор Toyota COROLLA (_E9_) | Акумулятор Toyota COROLLA Compact (_E9_) | Акумулятор Toyota COROLLA Liftback (_E8_) |
| Акумулятор Toyota COROLLA УНИВЕРСАЛ (TE72_) | Акумулятор Toyota COROLLA купе (KE) | Акумулятор Toyota COROLLA (_E10_) |
| Акумулятор Toyota COROLLA Compact (_E10_) | Акумулятор Toyota COROLLA Liftback (_E9_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | EB456 |
| Виробник | Exide |
| Країна виробник | США |
| Вага | 11.5 кг |
| Висота | 220 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 234 мм |
| Ємність акумулятору | 45 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Пусковий струм | 300 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 127 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 255 ₴



