

Акумулятор 40Ah-12v VARTA BD(A15) (187х127х227),L,EN330 Азія тонк.клеми 540 127 033
2 986 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5237157FP
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
bvd_ggl
Акумулятор 40Ah-12v VARTA BD(A15) (187х127х227),L,EN330 Азія тонк.клеми

КОД ТОВАРУ
5237157

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
540 127 033
(Varta)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
Акумулятор 40Ah-12v VARTA BD(A15) (187х127х227),L,EN330 Азія тонк.клеми
Термін гарантії 24 місяці
| Характеристика |
|
|
| Полярність |
|
|
| Ємність |
|
|
| Пусковий струм |
|
|
| Тип корпусу |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Тип кріплення |
|
|
| Термін гарантії, міс. |
|
|
| Напруга [В] |
|
|
| Ємність аккумулятора [А·год] |
|
|
| Довжина [мм] |
|
|
| Виконання осі |
|
|
| Розташування виводів |
|
|
| Висота [мм] |
|
|
| Виконання відбортування |
|
|
| Тип полюсного виводу |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | 0092S40190 | Varta | 540127033 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Акумулятор Chevrolet SPARK (M300) | Акумулятор Daewoo MATIZ (M100, M150) | Акумулятор DAIHATSU SPARCAR автобус (S7_) |
| Акумулятор DAIHATSU FEROZA Soft Top (F300) | Акумулятор DAIHATSU FEROZA Hard Top (F300) | Акумулятор DAIHATSU SPARCAR фургон (S7_) |
| Акумулятор Honda INSIGHT (ZE) | Акумулятор Mazda 1300 | Акумулятор Mazda 1000 |
| Акумулятор Mitsubishi LANCER I (A7_) | Акумулятор Mitsubishi COLT II (C1_A) | Акумулятор Mitsubishi COLT III (C5_A) |
| Акумулятор Mitsubishi COLT I (A15_A) | Акумулятор Mitsubishi COLT IV (CA_A) | Акумулятор Suzuki SWIFT I (AA) |
| Акумулятор Suzuki SWIFT II седан (AH, AJ) | Акумулятор Suzuki VITARA (ET, TA, TD) | Акумулятор Suzuki BALENO Наклонная задняя часть (EG) |
| Акумулятор Suzuki SAMURAI ВЕЗДЕХОД ЗАКРЫТЫЙ (SJ_) | Акумулятор Suzuki BALENO (EG) | Акумулятор Suzuki BALENO универсал (EG) |
| Акумулятор Suzuki SUPER CARRY автобус (ED) | Акумулятор Suzuki VITARA Cabrio (ET, TA) | Акумулятор Suzuki ALTO (EF) |
| Акумулятор Suzuki CARRY фургон (FD) | Акумулятор Suzuki SWIFT КАБРИОЛЕТ (SF413) | Акумулятор Suzuki SJ 410 CABRIO (OS) |
| Акумулятор Suzuki SJ 410 | Акумулятор Suzuki LJ 80 (OL) | Акумулятор Suzuki LIANA универсал (ER) |
| Акумулятор Suzuki CARRY ФУРГОН (0S) | Акумулятор Suzuki CAPPUCINO (EE) | Акумулятор Suzuki SJ 413 (OS) |
| Акумулятор Suzuki SWIFT II Наклонная задняя часть (EA, MA) | Акумулятор Toyota LITEACE АВТОБУС (_M3_) | Акумулятор Toyota LITEACE ФУРГОН (_M3_) |
| Акумулятор Toyota LITEACE автобус (_R2_LG) | Акумулятор Toyota LITEACE фургон (_R2__V) | Акумулятор Toyota STARLET (_P8_) |
| Акумулятор Toyota STARLET (_P9_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 540 127 033 |
| Виробник | Varta |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 227 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 187 мм |
| Ємність акумулятору | 40 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Пусковий струм | 330 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 127 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 986 ₴



