Акумулятор 45Ah-12v C-CLASS (207х175х175), L, EN360 6СТ-45 АЗ (1)
2 830 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5237299572FP
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
bvd_ggl
Акумулятор 45Ah-12v C-CLASS <ДК> (207х175х175), L, EN360

КОД ТОВАРУ
5237299572

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
6СТ-45 АЗ (1)
(Дорожня карта)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
Акумулятор 45Ah-12v C-CLASS <ДК> (207х175х175), L, EN360
Термін гарантії 24 міс.
| Характеристика |
|
|
| Полярність |
|
|
| Ємність |
|
|
| Пусковий струм |
|
|
| Тип корпусу |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Термін гарантії, міс. |
|
|
| Довжина [мм] |
|
|
| Напруга [В] |
|
|
| Висота [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | 0092S30030 | DECARO | 6СТ501 | DECARO | 6СТ451 |
| ENERGIZER | 545413040 | EXIDE | EC441 | StartBOX | 5237931135 |
| Varta | 545413040 | Voltmaster | 54464 | Дорожня карта | 6СТ45АЗ1 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6СТ-45 АЗ (1) |
| Виробник | Дорожня карта |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 11.4 кг |
| Висота | 175 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 207 мм |
| Ємність акумулятору | 45 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Пусковий струм | 360 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Тип запчастини | Аналог |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 830 ₴



