Акумулятор 200Ah-12v DECARO PROFI (513х223х217), L, EN1450, 6СT-200 (3)
9 203 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 52371146627FP
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Акумулятор 200Ah-12v DECARO PROFI (513х223х217), L, EN1450
Артикул: 6СT-200 А3 (3) PRO
Код товару: 52371146627-omg
Виробник: DECARO
Стан: новий товар у заводському пакуванні. Підходить для зазначених моделей без доопрацювань.
Гарантія: 6 місяців
Контакти для замовлення:
068 088 79 35
050 106 72 52
063 767 56 56 (Viber)
Avtogradus — надійні запчастини для техніки. Продовжуй рух з нами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6СT-200 (3) |
| Виробник | Decaro |
| Країна виробник | Словенія |
| Вага | 52.2 кг |
| Висота | 217 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 513 мм |
| Ємність акумулятору | 200 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Пусковий струм | 1450 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 223 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастини | Аналог |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 203 ₴



