

Акумулятор 190Ah-12v KAINAR Standart+ (513x223x223), полярність пряма (4), EN1250 190 121 4 120 ЧЧ
8 923 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 52371307393FP
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
bvd_ggl
Акумулятор 190Ah-12v KAINAR Standart+ (513x223x223), полярність пряма (4), EN1250

КОД ТОВАРУ
52371307393

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
190 121 4 120 ЧЧ
(KAINAR)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
Акумулятор 190Ah-12v KAINAR Standart+ (513x223x223), полярність пряма (4), EN1250
Термін гарантії 12 місяців
| Характеристика |
|
|
| Полярність |
|
|
| Ємність |
|
|
| Пусковий струм |
|
|
| Тип корпусу |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Тип кріплення |
|
|
| Термін гарантії, міс. |
|
|
| Довжина [мм] |
|
|
| Напруга [В] |
|
|
| Висота [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | 0092TE0777 | BOSCH | 0092T50770 | BOSCH | 0092T40770 |
| DECARO | 6СT2003 | DECARO | 6СТ1923 | DECARO | 6СТ1903 |
| DECARO | 6СT200АЗЕ3 | DECARO | 6СТ190АЗ3 | DECARO | 6СT200АЗ3 |
| DECARO | 6СТ192AЗ3 | ENERGIZER | 680108100 | ENERGIZER | 670103100 |
| EXIDE | 69010 | EXIDE | EG1903 | EXIDE | EE1853 |
| EXIDE | EG1803 | HARDY | 5237995133 | HARDY | 6СТ180Аз |
| HARDY | 5237439857 | ISTA | 5237218 | KAINAR | 1901214120ЧЧ |
| KAINAR | 1903313120 | KAINAR | 1903313129 | LOXA | T6903 |
| MagnetiMarelli | 067100039690 | StartBOX | 52371101289 | StartBOX | 52371100365 |
| StartBOX | 5237931146 | StartBOX | 5237931133 | Varta | 680011140 |
| Varta | 680108100 | Varta | 670103100 | Voltmaster | 68022 |
| Дорожня карта | 6СТ190АЗ3 | Дорожня карта | 6СТ190AЗ3 | Электра | 1903313129 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 190 121 4 120 ЧЧ |
| Виробник | KAINAR Technologies |
| Країна виробник | Казахстан |
| Вага | 45 кг |
| Висота | 223 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 513 мм |
| Ємність акумулятору | 190 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Полярність | 4 (+ знизу) |
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Пусковий струм | 1250 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 223 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Тип запчастини | Аналог |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 923 ₴



