Шина вантажна 9,00R20 Ovation VI-313
9 265 ₴
8 338,50 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 14981054843-omg
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шина 9,00R20 144/142К (16PR) VI-313 (Ovation) з камерою і обідною стрічкою
Артикул: 9,00R20 16PR Ovation VI-313
Ovation є одним з провідних виробників шин в Китаї.
Ovation VI-313 Для провідної вісі є вантажні шини, а також фотокамери та фліппери. Спеціально розроблений малюнок протектора шини збільшує зчеплення на мокром дорожнього покриття.
Інтернет-магазин "Avtogradus" орієнтований на зручності покупців, тому вам пропонується вибрати декілька варіантів товарних позицій. Вибір завжди за вами, а ми завжди будемо раді допомогти, щоб він був оптимальний.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ovation |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип | Шина |
| Призначення | Вантажні/автобуси |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Вид шини | Радіальна |
| Посадковий діаметр шини | 20" |
| Ширина шини | 260 мм |
| Індекс навантаження шини | 144/142 |
| Індекс швидкості | K |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Шина з захистом обода диска | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Тип шини для спецтехніки | Пневматична (Шинокомплект) |
| Тип шини | Камерна "TT" |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Додаткові характеристики | |
| Вісь | Провідна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 338,50 ₴



