

Елемент ф-ра повітр. внутрішній (1180872/3901478M2/149166A1/AZ59703), Sampo (Donaldson)
1 569 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 20101349687-omg
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний CATERPILLAR (Donaldson)
Артикул: P780036
Код товару: 20101349687-omg
Виробник: DONALDSON
Стан: новий товар у заводському пакуванні. Підходить для зазначених моделей без доопрацювань.
Гарантія: 6 місяців
Контакти для замовлення:
068 088 79 35
050 106 72 52
063 767 56 56 (Viber)
Avtogradus — надійні запчастини для техніки. Продовжуй рух з нами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P780036 |
| Виробник | Donaldson |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Сумісність з маркою | John Deere |
| Довжина | 385 мм |
| Внутрішній діаметр | 90 мм |
| Зовнішній діаметр | 107 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вживаність | Sampo, John Deere. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 569 ₴



