Шина 270/95R32 (11.2-32) AC85 136A8/136B TL Mitas Чехія

Технічні характеристики
| розмір шин | 270/95 R 32 | Індекс навантаження Символ / Швидкість | 136 A8 (136 В) |
| Rim / Дозволені диски | Вт 10 Вт 8 9 Вт |
Розділ Ширина (мм) | 285 265 275 |
| Зовнішній діаметр (мм) | 1327 | Навантажений Статичний радіус (мм) | 602 |
| Окружність кочення (мм) | 3976 | Малюнок протектора Глибина (мм) | 35 |
| Кількість болтів х 2 | 25 | Шини Вага (кг) | 58 |
| Плоска плита (см2) | 915 | Номінальна вантажопідйомність (кг) | 2240 |
| Nom. Тиск (бар) | 4,0 | Безкамерна / Тип пробки | TL |
| Індекс радіусу швидкості | 625 | EAN код | 8590341070142 |
| Навантаження шини на тиск (бар) | Швидкість (км / год) |
||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.2 | 1,6 | 2,0 | 2,4 | 2,8 | 3,2 | 3,6 | 4,0 | 4,4 | |
| 0.0 | +1450 | 1600 | +1700 | +1865 | +2010 | 2145 | 2240 | 0.0 | 50 |
| 1190 | +1450 | 1600 | +1700 | +1865 | +2010 | 2145 | 2240 | 0.0 | 40 |
| 1275 | +1550 | 1710 | +1820 | +1995 | 2155 | 2295 | 2395 | 0.0 | 30 |
| 1465 | 1785 | +1965 | 2090 | 2295 | 2475 | 2640 | 2755 | 0.0 | 20 |
| 1670 | +2030 | 2235 | 2380 | 2610 | 2815 | 3005 | 3135 | 3310 | 10 |
| 1785 | 2175 | 2395 | 2550 | 2795 | 3020 | 3215 | 3360 | 3545 | 10 CYCL |
| 1726 | 2103 | 2320 | 2465 | 2704 | 2915 | 3110 | 3248 | 3430 | 15 CYCL |
| 1045 | 1275 | 1410 | 1495 | +1640 | 1770 | +1890 | +1970 | 0.0 | 40 Dual |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mitas |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид шини | Радіальна |
| Індекс навантаження шини | 136 |
| Індекс швидкості | A8 |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Посадковий діаметр шини | 32" |
| Стан | Новий |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Ширина шини | 270 мм |
| Висота профілю шини | 95 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



