Шина 270/95R48(11.2R48) 144A8 AC90 Mitas
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: G40705
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Шина 270/95R48 (11.2R48) AC90 144A8/141B TL Mitas Чехія
Технічні дані
| Розмір шини | 270/95 R 48 | Індекс вантажопідйомності / Індекс швидкості | 144 A8 (141 B) |
| Обід / Обід (рекомендований) | W 10 W 8 W 9 |
Ширина профілю (mm) | 287 267 277 |
| Зовнішній діаметр (mm) | 1 737 | Статичний радіус (mm) | 810 |
| Довжина кола (мм) (mm) | 5 220 | Глибина малюнка протектора (mm) | 33 |
| Кількість грунтозацепов | 30 | Вага (kg) | 77 |
| Площа плями контакту (cm2) | 1 050 | Навантаження (kg) | 2 575 |
| Тиск у покришці (bar) | 4,0 | Безкамерні (TL) / Камерні (TT) | TL |
| Індекс окружної швидкості (SRI) | 825 | Код ЕАN | 8590341070579 |
| Вантажопідйомність накачаної шини (BAR) | Швидкість (km/h) |
||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.2 | 1.6 | 2.0 | 2.4 | 2.8 | 3.2 | 3.6 | 4.0 | 4.4 | |
| 0,0 | 1 645 | 1 805 | 1 920 | 2 105 | 2 270 | 2 415 | 2 575 | 0,0 | 50 |
| 1 475 | 1 805 | 1 980 | 2 110 | 2 310 | 2 495 | 2 655 | 2 800 | 0,0 | 40 |
| 1 580 | 1 930 | 2 120 | 2 260 | 2 475 | 2 665 | 2 840 | 2 995 | 0,0 | 30 |
| 1 815 | 2 220 | 2 435 | 2 595 | 2 840 | 3 065 | 3 245 | 3 445 | 0,0 | 20 |
| 2 070 | 2 525 | 2 775 | 2 955 | 3 235 | 3 490 | 3 720 | 3 920 | 4 105 | 10 |
| 2 215 | 2 710 | 2 970 | 3 165 | 3 465 | 3 740 | 3 985 | 4 200 | 4 390 | 10 cycl |
| 2 139 | 2 617 | 2 871 | 3 060 | 3 350 | 3 618 | 3 850 | 4 060 | 4 250 | 15 cycl |
| 1 298 | 1 588 | 1 742 | 1 857 | 2 033 | 2 196 | 2 336 | 2 464 | 0,0 | 40 Dual |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mitas |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид шини | Радіальна |
| Індекс навантаження шини | 144 |
| Індекс швидкості | A8 |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Посадковий діаметр шини | 48" |
| Стан | Новий |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Ширина шини | 270 мм |
| Висота профілю шини | 95 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



