Шина 340/85R24 AC85 125A8 Mitas Чехія
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: G44046
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Шина 340/85R24 AC85 125A8/125B TL Mitas Чехія


Технічні дані
| Розмір шини | 340/85 R 24 | Індекс вантажопідйомності / Індекс швидкості | 125 A8 (125 B) |
| Обід / Обід (рекомендований) | W 11 W 12 |
Ширина профілю (mm) | 362 372 |
| Зовнішній діаметр (mm) | 1 189 | Статичний радіус (mm) | 536 |
| Довжина кола (мм) (mm) | 3 552 | Глибина малюнка протектора (mm) | 41 |
| Кількість грунтозацепов | 19 | Вага (kg) | 61 |
| Площа плями контакту (cm2) | 1 010 | Навантаження (kg) | 1 650 |
| Тиск у покришці (bar) | 1,6 | Безкамерні (TL) / Камерні (TT) | TL |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mitas |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид шини | Радіальна |
| Індекс навантаження шини | 125 |
| Індекс швидкості | A8 |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Посадковий діаметр шини | 24" |
| Стан | Новий |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Ширина шини | 340 мм |
| Висота профілю шини | 85 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



