Шина 380/85R30 (14.9R30) AC85 135/A8 Mitas
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: G44038
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Шина 380/85R30 (14.9R30) AC85 135/A8/135B TL Mitas Чехія


Технічні дані
| Розмір шини | 380/85 R 30 | Індекс вантажопідйомності / Індекс швидкості | 135 A8 (135 B) |
| Обід / Обід (рекомендований) | W 11 W 12 W 13 |
Ширина профілю (mm) | 388 398 408 |
| Зовнішній діаметр (mm) | 1 427 | Статичний радіус (mm) | 641 |
| Довжина кола (мм) (mm) | 4 255 | Глибина малюнка протектора (mm) | 43 |
| Кількість грунтозацепов | 21 | Вага (kg) | 88 |
| Площа плями контакту (cm2) | 1 430 | Навантаження (kg) | 2 180 |
| Тиск у покришці (bar) | 1,6 | Безкамерні (TL) / Камерні (TT) | TL |
| Індекс окружної швидкості (SRI) | 675 | Код ЕАN | 8590341071910 |
| Вантажопідйомність накачаної шини (BAR) | Швидкість (km/h) |
||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0.6 | 0.8 | 1.0 | 1.2 | 1.4 | 1.6 | 2.0 | 2.4 | 3.0 | |
| 0,0 | 0,0 | 1 740 | 1 890 | 2 025 | 2 180 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 50 |
| 0,0 | 1 585 | 1 740 | 1 890 | 2 025 | 2 180 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 40 |
| 1 510 | 1 695 | 1 865 | 2 020 | 2 170 | 2 335 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 30 |
| 1 835 | 2 060 | 2 265 | 2 460 | 2 635 | 2 835 | 3 270 | 0,0 | 0,0 | 10 |
| 0,0 | 1 395 | 1 531 | 1 663 | 1 782 | 1 918 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 40 Dual |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mitas |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид шини | Радіальна |
| Індекс навантаження шини | 135 |
| Індекс швидкості | A8 |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Посадковий діаметр шини | 30" |
| Стан | Новий |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Ширина шини | 380 мм |
| Висота профілю шини | 85 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



