Шина 380/85R34 (14.9R34) 146A8 AC85 TL Mitas Чехия
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: G42148
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Шина 380/85R34 (14.9R34) AC85 146A8/143B TL Mitas Чехия
Технические данные
| Размер шины | 380/85 R 34 | Индекс грузоподъемности / Индекс скорости | 146 A8 (146 B) |
| Обод / Обод (рекомендуемый) | W 11 W 12 W 13 |
Ширина профиля (mm) | 391 401 411 |
| Наружный диаметр (mm) | 1 538 | Статический радиус (mm) | 699 |
| Длина окружности (мм) (mm) | 4 577 | Глубина рисунка протектора (mm) | 43 |
| Количество грунтозацепов | 22 | Вес (kg) | 96 |
| Площадь пятна контакта (cm²) | 1 700 | Нагрузка (kg) | 2 290 |
| Тиск у покришці (bar) | 2,4 | Безкамерні (TL) / Камерні (TT) | TL |
| Індекс окружної швидкості (SRI) | 725 | Код ЕАN | 8590341071477 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mitas |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид шини | Радіальна |
| Індекс навантаження шини | 146 |
| Індекс швидкості | A8 |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Посадковий діаметр шини | 34" |
| Стан | Новий |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Ширина шини | 380 мм |
| Висота профілю шини | 65 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Зовнішній діаметр шини | 1538 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



