Шина 380/90R54 AC85 152A8/152B TL Mitas Америка
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: G42463
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Шина 380/90R54 AC85 152A8/152B TL Mitas Америка
Технічні дані
| Розмір шини | 380/90 R 54 | Індекс вантажопідйомності / Індекс швидкості | 152 A8 (152 B) |
| Обід / Обід (рекомендований) | W 10 W 11 W 9 |
Ширина профілю (mm) | 380 0 0 |
| Зовнішній діаметр (mm) | 2 056 | Статичний радіус (mm) | 1 012 |
| Довжина кола (мм) (mm) | 6 580 | Глибина малюнка протектора (mm) | 42 |
| Кількість грунтозацепов | 34 | Вага (kg) | 146 |
| Площа плями контакту (cm2) | 1 745 | Навантаження (kg) | 3550 |
| Тиск у покришці (bar) | 3,2 | Безкамерні (TL) / Камерні (TT) | TL |
| Індекс окружної швидкості (SRI) | 975 | Код ЕАN | 8590341090836 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mitas |
| Країна виробник | США |
| Вид шини | Радіальна |
| Індекс навантаження шини | 152 |
| Індекс швидкості | A8 |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Посадковий діаметр шини | 54" |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Ширина шини | 380 мм |
| Висота профілю шини | 90 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Зовнішній діаметр шини | 2056 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



