Шина 480/70R28 AC70T 140A8 Mitas
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: G43990
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Шина 480/70R28 AC70T 140A8/140B TL Mitas Чехія

Технічні дані
| Розмір шин | 480/70 R 28 | Індекс навантаження / символ швидкості | 140 A8 (140 B) |
| Обода / дозволені диски | W L 14 W 15 L W L 16 |
Ширина перерізу (мм) | 470 480 490 |
| Загальний діаметр (мм) | 1415 | Завантажений статичний радіус (мм) | 630 |
| Крутизна колу (мм) | 4206 | Глибина малюнка протектора (мм) | 52 |
| Кількість наконечників x 2 | 18 | Маса шини (кг) | 100 |
| Плоска пластина (см2) | +1820 | Номінальна вантажопідйомність (кг) | 2500 |
| Nom. Тиск інфляції (бар) | 1,6 | Безкамерний / трубчастий тип | TL |
| Індекс швидкості обертання | 675 | Код EAN | 8590341071835 |
| Навантаження на шину при тиску (BAR) | Швидкість (км / год) |
||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0.6 | 0.8 | 1,0 | 1.2 | 1.4 | 1,6 | 2,0 | 2,4 | 3.0 | |
| 2040 | 2215 | 2375 | 2500 | 50 | |||||
| +1855 | 2040 | 2215 | 2375 | 2500 | 40 | ||||
| 1770 | +1985 | 2185 | 2370 | 2540 | 2680 | 30 | |||
| 2150 | 2410 | 2655 | 2880 | 3090 | 3250 | 3750 | 10 | ||
| 1632 | 1795 | +1949 | 2090 | +2200 | 40 Подвійний | ||||
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mitas |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид шини | Радіальна |
| Індекс навантаження шини | 140 |
| Індекс швидкості | A8 |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Посадковий діаметр шини | 28" |
| Стан | Новий |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Ширина шини | 480 мм |
| Висота профілю шини | 70 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



