Шина 520/85 R38 AC85 155A8 TL Mitas Чехія
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: G42500
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Шина 520/85R38 (20.8R38) AC85 155A8/155B TL Mitas Чехія

Технічні дані
| Розмір шини | 520/85 R 38 | Індекс вантажопідйомності / Індекс швидкості | 155 A8 (155 B) |
| Обід / Обід (рекомендований) | W 16 W 18 |
Ширина профілю (mm) | 545 565 |
| Зовнішній діаметр (mm) | 1 857 | Статичний радіус (mm) | 827 |
| Довжина кола (мм) (mm) | 5 515 | Глибина малюнка протектора (mm) | 54 |
| Кількість грунтозацепов | 21 | Вага (kg) | 190 |
| Площа плями контакту (cm2) | 2 790 | Навантаження (kg) | 3 875 |
| Тиск у покришці (bar) | 1,6 | Безкамерні (TL) / Камерні (TT) | TL |
| Індекс окружної швидкості (SRI) | 875 | Код ЕАN | 8590341070968 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mitas |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид шини | Радіальна |
| Індекс навантаження шини | 155 |
| Індекс швидкості | A8 |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Посадковий діаметр шини | 38" |
| Стан | Новий |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Ширина шини | 520 мм |
| Висота профілю шини | 85 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Зовнішній діаметр шини | 1857 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



