Шина 480/80R50 AC85 159A8 Mitas
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: G43668
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Шина 480/80R50 AC85 159A8/159B TL Mitas Чехія

Технічні дані
| Розмір шини | 480/80 R 50 | Індекс вантажопідйомності / Індекс швидкості | 159 A8 (159 B) |
| Обід / Обід (рекомендований) | W 14 W 15 W 16 |
Ширина профілю (mm) | 475 485 495 |
| Зовнішній діаметр (mm) | 2 065 | Статичний радіус (mm) | 945 |
| Довжина кола (мм) (mm) | 6 210 | Глибина малюнка протектора (mm) | 52 |
| Кількість грунтозацепов | 26 | Вага (kg) | 180 |
| Площа плями контакту (cm2) | 2 600 | Навантаження (kg) | 3 750 |
| Тиск у покришці (bar) | 2,4 | Безкамерні (TL) / Камерні (TT) | TL |
| Індекс окружної швидкості (SRI) | 975 | Код ЕАN | 8590341072115 |
| Вантажопідйомність накачаної шини (BAR) | Швидкість (km/h) |
||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0.6 | 0.8 | 1.0 | 1.2 | 1.4 | 1.6 | 2.0 | 2.4 | 3.0 | |
| 2 800 | 3 060 | 3 405 | 3 750 | 4 105 | 4 375 | 50 | |||
| 2 515 | 2 800 | 3 060 | 3 405 | 3 750 | 4 105 | 4 375 | 40 | ||
| 2 370 | 2 695 | 2 995 | 3 275 | 3 645 | 3 830 | 4 395 | 4 680 | 30 | |
| 3 100 | 3 525 | 3 920 | 4 285 | 4 765 | 5 010 | 5 750 | 6 125 | 6 565 | 10 |
| 2 213 | 2 464 | 2 693 | 2 996 | 3 300 | 3 612 | 3 850 | 40 Dual | ||
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mitas |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид шини | Радіальна |
| Індекс навантаження шини | 159 |
| Індекс швидкості | A8 |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Посадковий діаметр шини | 50" |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Ширина шини | 480 мм |
| Висота профілю шини | 80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Зовнішній діаметр шини | 2065 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



