Шина 520/85R46 (20.8R46) 158B АС85 Mitas
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: G42504
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Шина 520/85R46 (20.8R46) AC85 158A8/158B TL Mitas Чехія

Технічні дані
| Розмір шини | 520/85 R 46 | Індекс вантажопідйомності / Індекс швидкості | 158 A8 (158 B) |
| Обід / Обід (рекомендований) | W 16 W 18 |
Ширина профілю (mm) | 545 565 |
| Зовнішній діаметр (mm) | 2 043 | Статичний радіус (mm) | 930 |
| Довжина кола (мм) (mm) | 6 131 | Глибина малюнка протектора (mm) | 54 |
| Кількість грунтозацепов | 23 | Вага (kg) | 211 |
| Площа плями контакту (cm2) | 3 350 | Навантаження (kg) | 4 250 |
| Тиск у покришці (bar) | 1,6 | Безкамерні (TL) / Камерні (TT) | TL |
| Індекс окружної швидкості (SRI) | 975 | Код ЕАN | 8590341070913 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mitas |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид шини | Радіальна |
| Індекс навантаження шини | 158 |
| Індекс швидкості | A8 |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Посадковий діаметр шини | 46" |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Ширина шини | 520 мм |
| Висота профілю шини | 85 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Зовнішній діаметр шини | 2043 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



