Шина 420/85R28 139A8/139B AC85 TL Mitas
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: G42512
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Шина 420/85R28 (16.9R28) AC85 139A8/139B TL Mitas Чехія
.
Технічні дані
| Розмір шини | 420/85 R 28 | Індекс вантажопідйомності / Індекс швидкості | 139 A8 (139 B) |
| Обід / Обід (рекомендований) | W 13 W 14 W 15 |
Ширина профілю (mm) | 439 449 459 |
| Зовнішній діаметр (mm) | 1 431 | Статичний радіус (mm) | 641 |
| Довжина кола (мм) (mm) | 4 262 | Глибина малюнка протектора (mm) | 47 |
| Кількість грунтозацепов | 19 | Вага (kg) | 93 |
| Площа плями контакту (cm2) | 1 770 | Навантаження (kg) | 2 430 |
| Тиск у покришці (bar) | 1,6 | Безкамерні (TL) / Камерні (TT) | TL |
| Індекс окружної швидкості (SRI) | 675 | Код ЕАN | 8590341071828 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mitas |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид шини | Радіальна |
| Індекс навантаження шини | 139 |
| Індекс швидкості | A8 |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Посадковий діаметр шини | 28" |
| Стан | Новий |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Ширина шини | 420 мм |
| Висота профілю шини | 85 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



