
Шина 900/60R42 SFT CHO 183D Mitas
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: G43411
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Шина 900/60R42 SFT CHO 183D/186A8 TL Mitas Чехія

Технічні дані
| Розмір шин | 900/60 R 42 | Індекс навантаження / символ швидкості | 183D (186A8) |
| Рейтинг Ply | N / A | Обода / дозволені диски | DW 27 B / DW 28 B / DW 30 B |
| Ширина перерізу (мм) | 860 | Загальний діаметр (мм) | 2140 |
| Завантажений статичний радіус (мм) | 965 | Крутизна колу (мм) | 2140 |
| Глибина малюнка протектора (мм) | 63 | Кількість наконечників x 2 | 20 |
| Маса шини (кг) | 452 | Номінальна вантажопідйомність (кг) | 8750 |
| Nom. Тиск інфляції (бар) | 2,8 | Безкамерний / трубчастий тип | TL |
| Індекс швидкості обертання | 1025 | Код EAN | 8590341099808 |
| Навантаження на шину при тиску (BAR) | Швидкість (км / год) |
||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0.6 | 0.8 | 1,0 | 1.2 | 1.4 | 1,6 | 2,0 | 2,4 | 2,8 | |
| 0.0 | 0.0 | 4875 | +5400 | 6005 | 6700 | 7330 | 8000 | 8750 | 65 |
| 0.0 | 4545 | 5120 | 5670 | 6305 | 7035 | 7695 | 8400 | 9190 | 50 |
| 4060 | 4740 | 5340 | 5915 | 6575 | 7335 | 8025 | 8760 | 9580 | 40 |
| 4265 | 4980 | 5605 | 6210 | 6905 | 7705 | 8430 | 9200 | 10065 | 30 |
| 4395 | 5130 | 5775 | +6400 | 7115 | 7940 | 8685 | 9480 | 10370 | 25 |
| 0.0 | 7795 | 8775 | 9725 | 10805 | 12060 | 13185 | 14400 | 15750 | 10 CHO |
| 0.0 | 0.0 | 8040 | +8910 | 9910 | 11055 | 12095 | 13200 | 14440 | 15 CHO |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mitas |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид шини | Радіальна |
| Індекс навантаження шини | 186 |
| Індекс швидкості | A8 |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Повнопрофільна шина | Так |
| Посадковий діаметр шини | 42" |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Ширина шини | 900 мм |
| Висота профілю шини | 60 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Безпечна шина | Так |
| Діаметр колеса/диска | 42" |
| Зовнішній діаметр шини | 2140 |
| Тип шини для спецтехніки | Безкамерна "TL" |
| Шина з захистом обода диска | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



