Шина 750/65R25 ERD-30 190B TL Mitas
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: G43919
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Шина 750/65R25 ERD-30 190B TL Mitas Чехія
Опис 750/65-25 190B ERD-30 TL Mitas
Серія шин ERD – інноваційні і довговічні радіальні шини для самоскидів
Транспортне обслуговування
- Завдяки високій міцності каркаса підходить для відновлення протектора
- Зниження витрати палива за рахунок зменшення опору коченню
- Удосконалена конструкція шини, що гарантує чудовий комфорт управління
- Підвищена стійкість проти проколу шини
Mitas ERD-30
- Розроблена для роботи на м'яких і твердих грунтах
- Малюнок протектора багатофункціональної категорії
- Висока зносостійкість

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mitas |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид шини | Радіальна |
| Індекс навантаження шини | 190 |
| Індекс швидкості | B |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Повнопрофільна шина | Так |
| Посадковий діаметр шини | 25" |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Ширина шини | 750 мм |
| Висота профілю шини | 65 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Безпечна шина | Так |
| Діаметр колеса/диска | 25" |
| Тип шини для спецтехніки | Безкамерна "TL" |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



