ИУЦЛ 31.00.000 Щітка дорожня з поливом 300л МТЗ-320 ИУЦЛ 31.00.000
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ИУЦЛ 31.00.000
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
ИУЦЛ 31.00.000 Щітка дорожня з поливом 300л МТЗ-320 ИУЦЛ 31.00.000
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Локнея |
| Країна виробник | Білорусь |
| Діаметр барабана щітки | 540 мм |
| Маса | 280 кг |
| Обороти ВВМ | 260 об/хв |
| Ширина смуги, що очищається | 1500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Код запчастини | ИУЦЛ 31.00.000 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



