Диск колісний 22,5х11,75 10х335 ET 0 DIA281 (Maxion Wheels), 2920801
8 511 ₴
7 659,90 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1431167-omg
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Диск колісний 22,5х11,75 10х335 ET 0 DIA281 (Maxion Wheels)
Артикул: 2920801; додат. артикул: 167.9911.00.3101012-04, 9911.003101012
Код для замовлення: B1431167
Застосування: МАЗ, МТМ, ТОНАР, ЧМЗАП 9906, ЧМЗАП напівпричепи
| Характеристики | |
| Тип/вид диска: | Профільовані колеса |
| Допустимі розміри шин: | 385/65R22,5 |
| Кількість отворів для кріплення: | 10 |
| Тип центрування: | MZ |
| Маса диска, кг: | 42.5 |
| Діаметр центрального отвору d, мм: | 281 |
| Діаметр розташування отворів для кріплення D, мм: | 335 |
| Діаметр отвори під кріплення, мм: | 26 |
| Форма отвори для кріплення: | M22 |
| Виліт обода зовнішній, з врахуванням товщини диска, мм: | 12 |
| Товщина диска, мм: | 12 |
| Діаметр отвору під вентиль, мм: | 15.7 |
| Навантаження на колесо, КгС: | 4500 |
| Ширина, дюйми: | 11,75 |
| Діаметр, дюйми: | 22,5 |
| Обід: | Нерозбірний |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення | Міські/автобусні |
| Тип | Сталевий |
| Діаметр колеса/диска | 22.5" |
| Стан | Новий |
| PCD | 335 |
| Кількість кріпильних отворів | 10 |
| Ширина диску в дюймах | 11.75 |
| Діаметр ступичного отвору | 281 мм |
| Виробник | MAXX Wheels |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 42.5 кг |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 659,90 ₴








