Диск колісний 19,5х8,25 10х225 ET146,5 DIA176 (Maxion Wheels), 2985950
8 202 ₴
7 381,80 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1431164-omg
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
Каталожний номер: 2985950
Диски для вантажівок від компанії Автоградус
Для тих, хто не в курсі, конструкція колісного диска включає в себе дві головних складових. Це обід — на нього встановлюється гумова шина, і фланці — вони призначені для фіксації колеса на ступиці осі транспортного засобу. Основні типи Якщо вам потрібно купити диски на вантажне авто, ви повинні знати, якими вони бувають. Існує безліч класифікацій. Наприклад, по застосуванню у відношенні до вантажних шин вони бувають камерні, безкамерні. Відмітні особливості є і в конструкції, поділяються на ті, що розбираються і не розбираються. За способом виробництва класифікуються на ковані, штамповані, литі. І останній відмітною характеристикою є матеріали, які можуть бути представлені металами з різних вагових категорій. Якщо говорити про камерних і безкамерних конструкціях, то їх різниця полягає в ступені герметичності. Конструкції, які не передбачають розбирання, містять в собі один елемент, аналогічні (розбірні) моделі складаються з декількох. Переваги і недоліки різновидів Якщо вас цікавлять, наприклад, вантажні диски Автоградус, то ви повинні знати про позитивних і негативних якостях кожного типу. Якщо порівнювати камерні і безкамерні, то другі мають не таку велику вагу, як перші, відповідно, забезпечують більш високий рівень безпеки.
Не знаєте, що вибрати: розбірні або нерозбірні диски для вантажної гуми?
Тоді ви повинні знати, що перший варіант не може похвалитися високою безпекою, причиною тому є наявність декількох елементів конструкції. Цей фактор негативно позначається на ступені надійності. Що стосується матеріалів, то легкосплавні конструкції на 30% відрізняються в меншу сторону по вазі. Це означає, що вони не обтяжують авто, відповідно, не відображаються на маневреності. Щоб зробити правильний вибір, ви повинні володіти інформацією про посадковому діаметрі, ширині обода, виліт диска (так називається відстань, утворений між центром ободової частини і привалочної фланцевої площиною). На металевих виробах виробниками завжди вказується:
· літерний/цифровий номер;
· комбінація сертифікації;
· навантажувальні, швидкісні показники;
· товарний знак.
Ще краще заручитися підтримкою нашого магазину, де працюють досвідчені фахівці, які готові в будь-який момент надати консультаційну допомогу. На завершення хотілося б сказати, що якщо справа стосується вантажних автомобілів, то для них краще вибирати конструкції, виготовлені з металевих сплавів. Їх перевага в тому, що навіть в умовах невеликої ваги вони забезпечують високу міцність, що позитивно позначається на довговічності авто. Звертайтеся до нас, і ви будете захищені від підробок і поганої якості. Ми співпрацюємо з такими компаніями як Дорожня карта, КрКЗ, Jantsa, Lemmerz, Maxion Wheels.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення | Міські/автобусні |
| Тип | Сталевий |
| Діаметр колеса/диска | 19.5" |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| PCD | 225 |
| Кількість кріпильних отворів | 10 |
| Ширина диску в дюймах | 8,25 |
| Діаметр ступичного отвору | 176 мм |
| Виробник | MAXX Wheels |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 33.5 кг |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
- Ціна: 7 381,80 ₴



