Фільтр повітряний BOBCAT KUBOTA KOMATSU VOLVO THERMO KING AGRO, CR 0019
553 ₴
442,40 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 140453-avt
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний BOBCAT KUBOTA KOMATSU VOLVO THERMO KING AGRO, CR 0019
Каталожий номер: CR 0019
Виробник: SAMPIYON
Код товару: 140453-avt
Запчастини від Avtogradus – надійні комплектуючі для вантажних, сг техніки та легкових автомобілів, що забезпечують довговічність і безпеку експлуатації. В асортименті деталі двигуна, гальмівної системи, ходової частини, трансмісії, електрообладнання та кузовні елементи. Висока якість, відповідність стандартам виробників та широкий вибір дозволяють підібрати оптимальні запчастини для ремонту та технічного обслуговування вашого авто.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CR 0019 |
| Виробник | SAMPIYON FILTER |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Висота | 185 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Внутрішній діаметр | 46 мм |
| Зовнішній діаметр | 88 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Гарантійний термін | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 442,40 ₴



