Фільтр паливний KX181D DAF, CE 1361 MEX
640 ₴
512 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 136923-avt
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний KX181D DAF, CE 1361 MEX
Каталожий номер: CE 1361 MEX
Виробник: SAMPIYON
Код товару: 136923-avt
Запчастини від Avtogradus – надійні комплектуючі для вантажних, сг техніки та легкових автомобілів, що забезпечують довговічність і безпеку експлуатації. В асортименті деталі двигуна, гальмівної системи, ходової частини, трансмісії, електрообладнання та кузовні елементи. Висока якість, відповідність стандартам виробників та широкий вибір дозволяють підібрати оптимальні запчастини для ремонту та технічного обслуговування вашого авто.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CE 1361 MEX |
| Виробник | SAMPIYON FILTER |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 204 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Гарантійний термін | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 512 ₴



