Диск задний МТЗ-892, 952, 1025; МТЗ-1021, 1321, 1522, 1221 (пр-во S.I.L.A.), W15*38-3107020
15 760 ₴
14 184 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 181204-avt
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск задний МТЗ-892, 952, 1025; МТЗ-1021, 1321, 1522, 1221 (пр-во S.I.L.A.)
Каталожний номер: W15*38-3107020
Опис:
Обід заднього колеса трактора МТЗ під шину 16,9R38 (18,4R38).
Габаритні розміри — d1020,8×410 мм.
Діаметр розташування отворів — 250 мм.
Діаметр отворів — 24 мм.
Кількість отворів — 8.
Маса — 97,5 кг.
Застосування — МТЗ-892/952/1025; МТЗ-1021/1321/1522/1221.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | S. I. L. A. |
| Країна виробник | Китай |
| PCD | 250 |
| Вага | 97.5 кг |
| Діаметр колеса/диска | 38" |
| Кількість кріпильних отворів | 8 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Гарантійний термін | 6 |
| Код запчастини | W15*38-3107020 (42 см) |
| Тип запчастини | Аналог |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 184 ₴



