
Диск колісний посилений 22,5х9,00 10х335 ET 175 DIA281
5 041 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 311414735-omg
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск колісний посилений 22,5х9,00 10х335 ET 175 DIA281 <ДК>
Артикул: 900250-04
Код товару: 311414735-omg
Виробник: Дорожня карта
Стан: новий товар у заводському пакуванні. Підходить для зазначених моделей без доопрацювань.
Гарантія: 6 місяців
Контакти для замовлення:
068 088 79 35
050 106 72 52
063 767 56 56 (Viber)
Avtogradus — надійні запчастини для техніки. Продовжуй рух з нами.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Країна виробник | Китай |
| ET | 175 |
| PCD | 335 |
| Вага | 46.2 кг |
| Діаметр колеса/диска | 22.5" |
| Діаметр ступичного отвору | 281 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 10 |
| Матеріал | Сталь |
| Призначення | Міські/автобусні |
| Стан | Новий |
| Ширина диску в дюймах | 9.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Тип запчастини | Аналог |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 041 ₴



