Фільтр повітряний VOLVO (TRUCK) (вир-во Hengst) E420L
3 474 ₴
3 126,60 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6911118-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Фільтр повітряний VOLVO (TRUCK) (вир-во Hengst)

КОД ТОВАРУ
6911118

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
E420L
(HENGST FILTER)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки, мм |
|
|
| Висота упаковки, мм |
|
|
| Довжина упаковки, мм |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ALCO FILTER | MD7592 | Bergkraft | BK8402932 | BOSCH | 0986626782 |
| BOSCH | F026400034 | BOSS FILTERS | BS01045 | CLEAN FILTERS | MA1420 |
| DENCKERMANN | A149006 | DIAMAX | DA5004 | DONALDSON | P782396 |
| Donaldson-AU | P782396 | DT | 214739 | DT | 214072 |
| FEBI BILSTEIN | 30457 | FEBI BILSTEIN | 100460 | FIL FILTER | HP2567 |
| FIL FILTER | HP4600 | FILTRON | AM4424 | FLEETGUARD | AF25632 |
| FRAM | CA9560 | GCG TURBOS AUSTRALIA | RYHDA6011 | HENGST FILTER | E420L |
| HENGSTENBERG | E420L | KNECHT | LX1281 | KOLBENSCHMIDT | 50014032 |
| LEINA | QF36A00097 | M-Filter | A529 | MagnetiMarelli | 153071760619 |
| MagnetiMarelli | 154066787340 | MAHLE | LX1281 | MANN-FILTER | C3415001 |
| MANN-FILTER | C341500 | MECAFILTER | FA3217 | METAL LEVE | LX1281 |
| MEYLE | 5340410004 | MISFAT | R345 | OREX | 309001 |
| PARKER RACOR | PFA5619 | PE Automotive | 08917000A | POLCAR | BSF026400034 |
| PURRO | PURHA0041 | PZL Filters | WA361610 | PZL SEDZISZOW | WA361610 |
| RACOR | PFA5619 | RIDER | RD1278 | RYCO | HDA6011 |
| SAKURA | A7124 | SAKURA Automotive | A7124 | SAMPA | 033106 |
| SAMPIYON | CR0059 | SCT | SB3230 | SCT Germany | SB3230 |
| Sofima | S7345A | SogefiPro | FLI9043 | Stellox | 8121019SX |
| STEP FILTERS | AE6586 | TECNOCAR | A2054 | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0314013 |
| UFI | 2734500 | UNICO FILTER | AE33411 | UNIFLUX FILTERS | XA1944 |
| VAICO | V950294 | VOLVO | 8149963 | VOLVO | 8149961 |
| VOLVO | 3162322 | VOLVO | 21834210 | VOLVO | 3979505 |
| WIX FILTERS | 93150E | Вироока ЧП | A529 | Ећampiyon Filtre | CR0059 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Volvo FM | Фільтр Volvo FH 12 | Фільтр Volvo FH |
| Фільтр Volvo FMX | Фільтр Volvo FM 12 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E420L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 352 мм |
| Внутрішній діаметр | 202 мм |
| Висота | 411 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 6.11500 |
| Висота упаковки, мм | 370 |
| Довжина упаковки, мм | 435 |
| Імпортований | Да |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 6911118 |
| Ширина паковання, мм | 370 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 126,60 ₴



