Фільтр повітряний MB ATEGO (TRUCK) (вир-во Hengst) E361L01
3 201 ₴
2 880,90 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6411140-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Фільтр повітряний MB ATEGO (TRUCK) (вир-во Hengst)

КОД ТОВАРУ
6411140

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
E361L01
(HENGST FILTER)
| Характеристика |
|
|
| Негабарит |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки, мм |
|
|
| Висота упаковки, мм |
|
|
| Довжина упаковки, мм |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4U | 38560ME | 4U Autoparts | 38560ME | ACDelco | PC2669E |
| ARMAFILT | L3463450 | BOSCH | 1457433560 | BOSCH | 0986B03564 |
| BOSCH | 0986626783 | BOSCH | F026400284 | BOSCH | F026400288 |
| BOSCH | 09864B0033 | BOSS FILTERS | BS01040 | CLEAN FILTERS | MA1499 |
| DENCKERMANN | A140306 | DENCKERMANN | A149016 | DONALDSON | P781465 |
| Donaldson-AU | P781465 | DT | 461868 | FEBI BILSTEIN | 32267 |
| FIL FILTER | HP4553 | FILMAR | AF4520 | FILTRON | AM4653 |
| FLEETGUARD | AF25653 | FRAD | 68863520 | FRAM | CA9388 |
| GIF FILTER | GA915 | HENGST FILTER | E361L01 | HENGST FILTER | E361L |
| HENGSTENBERG | E361L | HENGSTENBERG | E361L01 | KLAXCAR FRANCE | FA227z |
| KNECHT | LX3480 | KNECHT | LX3480KIT | KOLBENSCHMIDT | 50013616 |
| LEINA | QF36A00118 | M-Filter | A590 | MagnetiMarelli | 154705883180 |
| MAHLE | LX3480KIT | MALO | 1500107 | MANN-FILTER | C2910321 |
| MANN-FILTER | C29010 | MANN-FILTER | C29010KIT | MEC-DIESEL | 400259 |
| MECAFILTER | FA3290 | MERCEDES-BENZ | A0020940706 | MERCEDES-BENZ | A0030949604 |
| MERCEDES-BENZ | 0030949604 | MERCEDES-BENZ | 30949604 | MERCEDES-BENZ | 30949504 |
| MERCEDES-BENZ | 0030949504 | MERCEDES-BENZ | 0040947404 | MERCEDES-BENZ | 0020940706 |
| MERCEDES-BENZ | A0040947404 | MERCEDES-BENZ | A0030949504 | METAL LEVE | LX7761 |
| MEYLE | 0343210002 | MISFAT | R383 | MTR | 12111811 |
| OREX | 109005 | POLCAR | BSF026400288 | RIDER | RD1318 |
| RIDER | RD894A | SAMPA | 202334 | SCT | SB3226 |
| SCT Germany | SB3226 | Sofima | S7383A | SogefiPro | FLI9025 |
| Stellox | 8121015SX | STEP FILTERS | AE6651KIT | STEP FILTERS | AE75595 |
| TECNOCAR | A577 | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0114030 | UFI | 2738300 |
| UFI | 2738340 | UNICO FILTER | AE27346KIT | UNICO FILTER | AE283521 |
| UNIFLUX FILTERS | XA2187 | WIX FILTERS | 93157E | Вироока ЧП | A590 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Mercedes-Benz ATEGO 2 | Фільтр Mercedes-Benz ATEGO | Фільтр Mercedes-Benz AXOR 2 |
| Фільтр Mercedes-Benz ECONIC | Фільтр Mercedes-Benz AXOR |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E361L01 |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 276 мм |
| Внутрішній діаметр | 125 мм |
| Висота | 351 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 3.38000 |
| Висота упаковки, мм | 370 |
| Довжина упаковки, мм | 360 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6411140 |
| Негабарит | Негабарит |
| Ширина паковання, мм | 360 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 880,90 ₴



