Фільтр повітряний (вставка) SCANIA 4 SERIE (TRUCK) (вир-во Hengst) E1006L
3 331 ₴
2 997,90 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6911484-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Фільтр повітряний (вставка) SCANIA 4 SERIE (TRUCK) (вир-во Hengst)

КОД ТОВАРУ
6911484

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
E1006L
(HENGST FILTER)
| Характеристика |
|
|
| Негабарит |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки, мм |
|
|
| Висота упаковки, мм |
|
|
| Довжина упаковки, мм |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ALCO FILTER | MD7696 | DONALDSON | P787610 | Donaldson-AU | P787610 |
| DT | 110797 | FEBI BILSTEIN | 49351 | FIL FILTER | HP2628 |
| HENGST FILTER | E1006L | HENGSTENBERG | E1006L | KNECHT | LX712 |
| KNECHT | LX4139 | KOLBENSCHMIDT | 50014175 | LEINA | QF36A00117 |
| M-Filter | A849 | MagnetiMarelli | 154096897460 | MagnetiMarelli | 154072416955 |
| MAHLE | LX4139 | MANN-FILTER | C301359 | MECAFILTER | FA3597 |
| METAL LEVE | LX712 | MISFAT | R726 | MISFAT | R734 |
| PE Automotive | 08914700A | PZL Filters | WA202070 | PZL SEDZISZOW | WA202070 |
| SCANIA | 1872151 | SCANIA | 1377099 | SCANIA | 1730757 |
| Sofima | S7642A | Stellox | 8220477SX | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0414013 |
| UFI | 2764200 | UNIFLUX FILTERS | XA3132 | Вироока ЧП | A849 |
| Ећampiyon Filtre | CR0105 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр SCANIA 4 - series | Фільтр SCANIA P,G,R,T - series |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1006L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 304 мм |
| Внутрішній діаметр | 180 мм |
| Висота | 443 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 3.12000 |
| Висота упаковки, мм | 500 |
| Довжина упаковки, мм | 325 |
| Імпортований | Да |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 6911484 |
| Негабарит | Негабарит |
| Ширина паковання, мм | 325 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 997,90 ₴



