

Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle) LX2080
1 431 ₴
1 287,90 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 441054-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)

КОД ТОВАРУ
441054

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
LX2080
(KNECHT)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки, мм |
|
|
| Висота упаковки, мм |
|
|
| Довжина упаковки, мм |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Найбільша довжина [мм] |
|
|
| Довжина 1 [мм] |
|
|
| Ширина 1 [мм] |
|
|
| Висота 1 [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63370 | ALCO FILTER | MD8542 | BERNHARDT | DAF2080 |
| BOSCH | F026400233 | BOSS FILTERS | BS01158 | CLEAN FILTERS | MA1140 |
| DT | 625052 | DYNAMATRIX | DAF2080 | FEBI BILSTEIN | 108175 |
| FILTRON | AP1378 | FLEETGUARD | AF27833 | FRAM | CA10101 |
| HENGST FILTER | E843L | KAMOKA | F248401 | KNECHT | LX2080 |
| M-Filter | K7081 | MagnetiMarelli | 154703829340 | MALO | 1500458 |
| MANN-FILTER | C4019 | MAXGEAR | 260682 | MECAFILTER | ELP9157 |
| MEYLE | 16343210008 | MISFAT | P446A | MULLER FILTER | PA3370 |
| PE Automotive | 08917500A | POLCAR | BSF026400233 | PURFLUX | A1226 |
| RENAULT | 7420973454 | RENAULT | 5010317658 | SAKURA | A25450 |
| SAKURA Automotive | A25450 | Sofima | S5812A | STARLINE | SFVF5503 |
| Stellox | 7101451SX | UFI | 3039400 | UNIFLUX FILTERS | XA781 |
| WIX FILTERS | 93370E | Вироока ЧП | K7081 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр RENAULT TRUCKS MASCOTT c бортовой платформой/ходовая часть | Фільтр RENAULT TRUCKS MASCOTT фургон/универсал |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 2080 |
| Виробник | KNECHT-MAHLE |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 392 мм |
| Ширина | 283 мм |
| Висота | 47.3 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 0.53000 |
| Висота 1 [мм] | 47,3 |
| Висота упаковки, мм | 60 |
| Довжина 1 [мм] | 392 |
| Довжина упаковки, мм | 300 |
| Імпортований | Да |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 441054 |
| Найбільша довжина [мм] | 392 |
| Ширина 1 [мм] | 283 |
| Ширина паковання, мм | 400 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 287,90 ₴



