

Фільтр повітряний 93226E/442/3 (вир-во WIX-Filtron) 93226E
4 535 ₴
4 081,50 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 46101050-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Фільтр повітряний 93226E/442/3 (вир-во WIX-Filtron)

КОД ТОВАРУ
46101050

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
93226E
(WIX FILTERS)
| Характеристика |
|
|
| Негабарит |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки, мм |
|
|
| Висота упаковки, мм |
|
|
| Довжина упаковки, мм |
|
|
| Внутрішній діаметр 1 [мм] |
|
|
| Внутрішній діаметр 2 [мм] |
|
|
| Форма |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| CLEAN FILTERS | MA1408 | DT | 214056 | FEBI BILSTEIN | 47747 |
| FILTRON | AM4423 | HENGST FILTER | E742L | HIFI FILTER | SA16288 |
| KOLBENSCHMIDT | 50014633 | UNIFLUX FILTERS | XA1957 | VOLVO | 3120490 |
| WIX FILTERS | 93226E |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Volvo FL 6 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 93226E |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 635 мм |
| Внутрішній діаметр | 139 мм |
| Зовнішній діаметр | 308 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 4.74000 |
| Висота упаковки, мм | 260 |
| Внутрішній діаметр 1 [мм] | 186 |
| Внутрішній діаметр 2 [мм] | 236 |
| Довжина упаковки, мм | 660 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46101050 |
| Негабарит | Негабарит |
| Форма | Овал |
| Ширина паковання, мм | 370 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 081,50 ₴



