Підшипник маточини MAN L2000, VOLVO Fl6 (вир-во FAG) K39590.39520
2 128 ₴
1 915,20 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 628718-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Підшипник маточини MAN L2000, VOLVO Fl6 (вир-во FAG)

КОД ТОВАРУ
628718

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
K39590.39520
(FAG)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
Підшипник маточини MAN L2000, VOLVO Fl6 (вир-во FAG)
НАР. MAN,VOLVO (39590/39520)
| Характеристика |
|
|
| Підшипники, ущільнювачі |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки, мм |
|
|
| Висота упаковки, мм |
|
|
| Довжина упаковки, мм |
|
|
| Внутрішній діаметр [мм] |
|
|
| Зовнішній діаметр [мм] |
|
|
| Ширина [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| CRAFT BEARINGS | CRF3959039520 | Craft-Bearings | CRF3959039520A | DYNAMATRIX | DWB5150 |
| FAG | K3959039520 | Fersa | 3959039520 | IMEX | IMX81934200163 |
| MAN | 81934200163 | MEC-DIESEL | 643540 | NTN-SNR | HDB175 |
| NTN/SNR | HDB175 | SAMPA | 021150 | SKF | VKHB2175 |
| Stellox | 8440285SX | TIMKEN | SET408 | VOLVO | 183245 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Підшипник MAN L 2000 | Підшипник MAN G 90 | Підшипник Volvo FL 6 |
| Підшипник Volvo B 6 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | K3959039520 |
| Виробник | FAG |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 66.7 мм |
| Зовнішній діаметр | 112.7 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 1.18000 |
| Висота упаковки, мм | 40 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 66.68 |
| Довжина упаковки, мм | 120 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 112.71 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 628718 |
| Підшипники, ущільнювачі | Підшипники |
| Ширина [мм] | 33 |
| Ширина паковання, мм | 120 |
| код УКТЗЕД | 8482200000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 915,20 ₴



