Підшипник маточини MB Atego (вир-во FAG) 801328
2 915 ₴
2 623,50 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 648715-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Підшипник маточини MB Atego (вир-во FAG)

КОД ТОВАРУ
648715

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
801328
(FAG)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
Підшипник маточини MB Atego (вир-во FAG)
Мерседес АТЕГО
| Характеристика |
|
|
| Підшипники, ущільнювачі |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки, мм |
|
|
| Висота упаковки, мм |
|
|
| Довжина упаковки, мм |
|
|
| Внутрішній діаметр [мм] |
|
|
| Зовнішній діаметр [мм] |
|
|
| Ширина [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| FAG | 801328 | FEBI BILSTEIN | 177995 | IMEX | IMX0010139817705 |
| MEC-DIESEL | 642990 | MERCEDES-BENZ | A0129814205 | MERCEDES-BENZ | A0139817805 |
| MERCEDES-BENZ | 0139817805 | MERCEDES-BENZ | 0129814205 | NTN-SNR | HDB230 |
| NTN/SNR | HDB230 | SCHAEFFLER GRUPPE | F801328TR1 | SKF | VKHB2348 |
| Stellox | 8440406SX | TIMKEN | SET1375 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Підшипник Mercedes-Benz ATEGO 2 | Підшипник Mercedes-Benz ATEGO |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 801328 |
| Виробник | FAG |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 1.30000 |
| Висота упаковки, мм | 50 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 55 |
| Довжина упаковки, мм | 120 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 110 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 648715 |
| Підшипники, ущільнювачі | Підшипники |
| Ширина [мм] | 39 |
| Ширина паковання, мм | 120 |
| код УКТЗЕД | 8482200000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 623,50 ₴



