Підшипник маточини FRUEHAUF (вир-во FAG) KHM518445.518410
3 271 ₴
2 943,90 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 698794-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Підшипник маточини FRUEHAUF (вир-во FAG)

КОД ТОВАРУ
698794

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
KHM518445.518410
(FAG)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
Підшипник маточини FRUEHAUF (вир-во FAG)
ФРУХАУФ (K-HM518445/K-HM518410)
| Характеристика |
|
|
| Підшипники, ущільнювачі |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки, мм |
|
|
| Висота упаковки, мм |
|
|
| Довжина упаковки, мм |
|
|
| Внутрішній діаметр [мм] |
|
|
| Зовнішній діаметр [мм] |
|
|
| Ширина [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| Automotive RYME | 17014 | AXUT | GP014004 | BTA | B01518445410 |
| DT | 1040601 | FAG | KHM518445518410 | FEBI BILSTEIN | 173052 |
| Fersa | HM518445HM518410 | FRUEHAUF | AJA0813001 | MEC-DIESEL | 643680 |
| MEC-DIESEL | 641355 | NTN-SNR | HDB024 | PE Automotive | 07085110A |
| RYME | 17014 | SAMPA | 090050 | SCHAEFFLER GRUPPE | KHM518445518410 |
| SKF | VKHB2408S | SKF | VKHB2227 | Stellox | 8440222SX |
| Templin | 110500247740 | TIMKEN | SET415 | ООО"Феникс-Авто" | 800702 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | KHM518445518410 |
| Виробник | FAG |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 88.9 мм |
| Зовнішній діаметр | 152.4 мм |
| Ширина | 39.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 2.86000 |
| Висота упаковки, мм | 50 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 88.9 |
| Довжина упаковки, мм | 150 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 152.4 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 698794 |
| Підшипники, ущільнювачі | Підшипники |
| Ширина [мм] | 39.69 |
| Ширина паковання, мм | 150 |
| код УКТЗЕД | 8482200000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 943,90 ₴



