Сальник маточини (вир-во Corteco) 01015141B
3 194 ₴
2 874,60 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4487149997-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Сальник маточини (вир-во Corteco)

КОД ТОВАРУ
4487149997

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
01015141B
(Corteco)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки, мм |
|
|
| Висота упаковки, мм |
|
|
| Довжина упаковки, мм |
|
|
| Внутрішній діаметр 1 [мм] |
|
|
| Сторона встановлення |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Зовнішній діаметр 1 [мм] |
|
|
| Висота 1 [мм] |
|
|
| Висота 2 [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| Corteco | 01015141B | DAF | 361685 | DT | 530104 |
| MEC-DIESEL | 524297 | MEC-DIESEL | 522641 | PE Automotive | 10608100A |
| PE Automotive | 14614900A | SAMPA | 050326 | Stellox | 8101148SX |
| Templin | 110600270230 | VICTOR REINZ | 813513300 | VOLVO | 15934599 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сальник Volvo FL 6 | Сальник Volvo FM 10 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01015141B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Передня вісь |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Висота | 17 мм |
| Внутрішній діаметр | 100 мм |
| Зовнішній діаметр | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 0.35000 |
| Висота 1 [мм] | 15,5 |
| Висота 2 [мм] | 20 |
| Висота упаковки, мм | 15 |
| Внутрішній діаметр 1 [мм] | 100 |
| Довжина упаковки, мм | 165 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 140 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 4487149997 |
| Сторона установки | передний мост |
| Ширина паковання, мм | 165 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 874,60 ₴



