

Акумулятор 45Ah-12v Exide EXCELL (234х127х220), R, EN330 Азія EB454
3 539 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5237607298FP
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
bvd_ggl
Акумулятор 45Ah-12v Exide EXCELL (234х127х220), R, EN330 Азія

КОД ТОВАРУ
5237607298

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
EB454
(EXIDE)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
Акумулятор 45Ah-12v Exide EXCELL (234х127х220), R, EN330 Азія
Термін гарантії 24 місяці
| Характеристика |
|
|
| Полярність |
|
|
| Ємність |
|
|
| Пусковий струм |
|
|
| Тип корпусу |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Тип кріплення |
|
|
| Термін гарантії, міс. |
|
|
| Напруга [В] |
|
|
| Ємність аккумулятора [А·год] |
|
|
| Довжина [мм] |
|
|
| Виконання осі |
|
|
| Висота [мм] |
|
|
| Виконання відбортування |
|
|
| Тип полюсного виводу |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| EXIDE | EB454 | EXIDE | EB455 | HONDA | 31500S7CG01 |
| IPSA | TMA45A | Varta | 5451580333132 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Акумулятор DAIHATSU CHARMANT (A) | Акумулятор Honda INTEGRA НАКЛОННАЯ ЗАДНЯЯ ЧАСТЬ (DA) | Акумулятор Honda CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) |
| Акумулятор Honda FR-V (BE) | Акумулятор Honda HR-V (GH) | Акумулятор Honda CIVIC VIII седан (FD, FA) |
| Акумулятор Honda ACCORD VII (CL, CN) | Акумулятор Honda CR-V I (RD) | Акумулятор Honda INTEGRA КУПЕ (DC5) |
| Акумулятор Honda CIVIC IX (FK) | Акумулятор Honda CR-V II (RD_) | Акумулятор Honda INTEGRA купе (DC2, DC4) |
| Акумулятор Hyundai ACCENT I (X-3) | Акумулятор Hyundai ACCENT седан (X-3) | Акумулятор Mazda MX-5 II (NB) |
| Акумулятор Mazda 121 I (DA) | Акумулятор Mazda DEMIO (DW) | Акумулятор Mazda MX-5 I (NA) |
| Акумулятор Mazda 121 II (DB) | Акумулятор Mazda MX-5 III (NC) | Акумулятор Nissan SUNNY III Liftback (N14) |
| Акумулятор Nissan SUNNY III ФУРГОН (Y10) | Акумулятор Nissan TIIDA СЕДАН (SC11) | Акумулятор Nissan SUNNY Traveller (140Y, 150Y) |
| Акумулятор Nissan SUNNY (140Y, 150Y) | Акумулятор Nissan SUNNY II (N13) | Акумулятор Nissan SUNNY II Hatchback (N13) |
| Акумулятор Nissan SUNNY I (B11) | Акумулятор Nissan SUNNY I Traveller (B11) | Акумулятор Nissan CUBE (Z12) |
| Акумулятор Nissan LEAF (ZE0) | Акумулятор Nissan SUNNY I купе (B11) | Акумулятор Nissan SUNNY II Traveller (B12) |
| Акумулятор Nissan SUNNY II купе (B12) | Акумулятор Nissan SUNNY III (N14) | Акумулятор Nissan SUNNY III Hatchback (N14) |
| Акумулятор Suzuki SX4 (EY, GY) | Акумулятор Suzuki SX4 седан (GY) | Акумулятор Suzuki IGNIS I (FH) |
| Акумулятор Suzuki SX4 S-CROSS (JY) | Акумулятор Toyota STARLET (KP6_) | Акумулятор Toyota STARLET (_P8_) |
| Акумулятор Toyota STARLET (_P7_) | Акумулятор Toyota STARLET универсал (KP6_) | Акумулятор Toyota STARLET 1000 (KP_) |
| Акумулятор Toyota STARLET 1000 KOMBI (KP_) | Акумулятор Toyota STARLET (_P9_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | EB454 |
| Виробник | Exide |
| Країна виробник | США |
| Вага | 11.5 кг |
| Висота | 220 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 234 мм |
| Ємність акумулятору | 45 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Пусковий струм | 330 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 127 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 539 ₴



