

Акумулятор 100Ah-12v StartBOX Premium (352x175x190),L,EN840 52371100363
4 249 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 52371100363FP
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
bvd_ggl
Акумулятор 100Ah-12v StartBOX Premium (352x175x190),L,EN840

КОД ТОВАРУ
52371100363

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
52371100363
(StartBOX)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
Акумулятор 100Ah-12v StartBOX Premium (352x175x190),L,EN840
Термін гарантії 18 місяців
| Характеристика |
|
|
| Полярність |
|
|
| Ємність |
|
|
| Пусковий струм |
|
|
| Тип корпусу |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Тип кріплення |
|
|
| Термін гарантії, міс. |
|
|
| Довжина [мм] |
|
|
| Напруга [В] |
|
|
| Висота [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | 0092S40130 | DECARO | 6СТ1001 | ENERGIZER | 595402080 |
| EXIDE | EB950 | HARDY | 5237995130 | HARDY | 5237995131 |
| HARDY | 5237439854 | HARDY | 5237439855 | ISTA | 5237129 |
| ISTA | 5237187 | KAINAR | 1002610120ЖЧ | KAINAR | 1002611120ЖЧ |
| KAINAR | 1002111120 | KAINAR | 1002110120 | MagnetiMarelli | 068092076010 |
| NEXT | 1002110120ЧЧ | NEXT | 1002111120ЧЧ | StartBOX | 52371100364 |
| StartBOX | 5237931143 | StartBOX | 5237931144 | Varta | 595402080 |
| Дорожная карта | 6СТ100A11 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 52371100363 |
| Виробник | StartBOX |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 20.8 кг |
| Висота | 190 мм |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Довжина | 352 мм |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Малообслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Пусковий струм | 840 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Тип запчастини | Аналог |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 249 ₴



