

Акумулятор 60Ah-12v StartBOX Premium (242x175x190),L,EN540 52371100359
2 703 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 52371100359FP
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
bvd_ggl
Акумулятор 60Ah-12v StartBOX Premium (242x175x190),L,EN540

КОД ТОВАРУ
52371100359

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
52371100359
(StartBOX)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
Акумулятор 60Ah-12v StartBOX Premium (242x175x190),L,EN540
Термін гарантії 18 місяців
| Характеристика |
|
|
| Полярність |
|
|
| Ємність |
|
|
| Пусковий струм |
|
|
| Тип корпусу |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Тип кріплення |
|
|
| Термін гарантії, міс. |
|
|
| Напруга [В] |
|
|
| Довжина [мм] |
|
|
| Висота [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | 0092S40060 | DECARO | 6СТ60АЗ1 | DECARO | 6СТ601 |
| ENERGIZER | 560127054 | EXIDE | EB621 | HARDY | 5237995122 |
| HARDY | 5237995117 | HARDY | 5237439851 | HARDY | 5237439846 |
| ISTA | 5237128 | ISTA | 5237114 | ISTA | 5237127 |
| KAINAR | 0602611120ЖЧ | KAINAR | 0602511120 | NEXT | 0602511120ЧЧ |
| StartBOX | 5237931131 | StartBOX | 5237931137 | StartBOX | 52371100359 |
| Varta | 5601270543132 | Дорожная карта | 6СТ60A11 | Дорожная карта | 6СТ60АЗ1 |
| Электра | 0604211129 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 52371100359 |
| Виробник | StartBOX |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 16 кг |
| Висота | 190 мм |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Довжина | 242 мм |
| Ємність акумулятору | 60 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Пусковий струм | 540 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Тип запчастини | Аналог |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 703 ₴



