

Акумулятор 75Ah-12v DECARO MASTER (278х175х190), L, EN680 6СТ-75 (1)
3 723 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 52371143790FP
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
bvd_ggl
Акумулятор 75Ah-12v DECARO MASTER (278х175х190), L, EN680

КОД ТОВАРУ
52371143790

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
6СТ-75 (1)
(DECARO)
| Характеристика |
|
|
| Полярність |
|
|
| Ємність |
|
|
| Пусковий струм |
|
|
| Тип корпусу |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Термін гарантії, міс. |
|
|
| Напруга [В] |
|
|
| Довжина [мм] |
|
|
| Висота [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | 0092S40090 | DECARO | 6СТ77АЗ1 | ENERGIZER | 570410064 |
| EXIDE | EB741 | HARDY | 5237995126 | HARDY | 5237439852 |
| KAINAR | 0752611120ЖЧ | NEXT | 0772511120ЧЧ | StartBOX | 52371100361 |
| StartBOX | 5237931139 | Varta | 574013068 | Дорожная карта | 6СТ75A11 |
| Дорожная карта | 6СТ77АЗ1 | Электра | 0752211129 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6СТ-75 (1) |
| Виробник | Decaro |
| Країна виробник | Словенія |
| Вага | 18.9 кг |
| Висота | 190 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 278 мм |
| Ємність акумулятору | 75 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Пусковий струм | 680 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Тип запчастини | Аналог |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 723 ₴



