

Акумулятор 56Ah-12v AFA (242х175х190), R, EN480 556 400 048
2 783 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5237830523FP
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
bvd_ggl
Акумулятор 56Ah-12v AFA (242х175х190), R, EN480

КОД ТОВАРУ
5237830523

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
556 400 048
(AFA)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
Акумулятор 56Ah-12v AFA (242х175х190), R, EN480
Виробник Johnson Controls Autobatterie (Європа). Термін гарантії 24 місяці
| Характеристика |
|
|
| Полярність |
|
|
| Ємність |
|
|
| Пусковий струм |
|
|
| Тип корпусу |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Тип кріплення |
|
|
| Термін гарантії, міс. |
|
|
| Напруга [В] |
|
|
| Довжина [мм] |
|
|
| Висота [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AFA | 556401048 | AFA | 556400048 | BENTLEY | 000915105DE |
| BOSCH | 0092S30050 | ENERGIZER | 556400048 | EXIDE | EC550 |
| MagnetiMarelli | 068062054010 | PEUGEOT | 5600JY | PEUGEOT | 5600KH |
| PEUGEOT/CITROEN | 5600TJ | Varta | 556400048 | Varta | 5564000483122 |
| Voltmaster | 55559 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 556 400 048 |
| Виробник | AFA |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 14 кг |
| Висота | 190 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 242 мм |
| Ємність акумулятору | 56 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Пусковий струм | 480 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Тип запчастини | Аналог |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 783 ₴



