Акумулятор 190Ah-12v DECARO MASTER (513х223х217), R, EN1250 6СТ-190 (4)
8 738 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 52371143796FP
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
bvd_ggl
Акумулятор 190Ah-12v DECARO MASTER (513х223х217), R, EN1250

КОД ТОВАРУ
52371143796

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
6СТ-190 (4)
(DECARO)
| Характеристика |
|
|
| Полярність |
|
|
| Ємність |
|
|
| Пусковий струм |
|
|
| Тип корпусу |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Термін гарантії, міс. |
|
|
| Напруга [В] |
|
|
| Довжина [мм] |
|
|
| Висота [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AFA | 680033110 | AFA | 725012115 | BOSCH | 0092T30790 |
| DECARO | 6СТ1904 | ENERGIZER | 680033110 | HARDY | 5237439849 |
| HARDY | 5237995121 | ISTA | 5237119 | ISTA | 5237122 |
| StartBOX | 5237931134 | Varta | 680033110 | Дорожная карта | 6СТ190AЗ4 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6СТ-190 (4) |
| Виробник | Decaro |
| Країна виробник | Словенія |
| Вага | 49 кг |
| Висота | 217 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 513 мм |
| Ємність акумулятору | 190 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Пусковий струм | 1250 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 223 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Тип запчастини | Аналог |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 738 ₴



